Címlap » Magyarország  » Sport, sporteszköz, sportruházat   »   » Síléc 
99 apróhirdetés



Síléc

Hirdessen ebben a rovatban
99Találatok száma

Hogyan helyezheti előre hirdetését
6
Szeged
Csongrád megye Magyarország
2012. máj. 20.  - 12:38
Márkás sílécek (HEAD, FISCHER, BLIZZARD, SALOMON, ATOMIC, stb.) kötéssel (Carving és lesikló 90-200 cm-ig), igényeseknek eladóak. Ár: 10 000 - 25 000 Ft Tel.: …  
Hogyan helyezheti előre hirdetését
7
Budapest, XI. kerület
Budapest Magyarország
2012. máj. 14.  - 20:40
Silec elado, megkimelt állapotban. Érdeklődni a 30/9244-942 telefonszámom lehet.    
Hogyan helyezheti előre hirdetését
5
Jász-Nagykun-Szolnok
Magyarország
2012. máj. 12.  - 19:01
Eladó sílécek.3000Ft / pár Amelyen kötés van 4000 Ft Minőség lécek Esetleg csere is …  
Hogyan helyezheti előre hirdetését
3
Budapest, XV. kerület
Magyarország Budapest
2012. máj. 09.  - 11:15
Antik fa síléc eredeti8 kötéssel eladó  
Hogyan helyezheti előre hirdetését
Győr
Győr-Moson-Sopron megye Magyarország
2012. máj. 08.  - 21:01
vadonatúj gyereksíléc,még a gyári csomagolásában eladó.Érd:203624775  
Hogyan helyezheti előre hirdetését
3
Budapest, XII. kerület
Budapest Magyarország
2012. máj. 07.  - 11:15
eladó síléc: 200 cm-es, hibátlan, karcmentes Fischer Vacuum RS Worldcup RC4, Tyrolia kötéssel 9900 Ft-ért …  
Hogyan helyezheti előre hirdetését
Cegléd
Magyarország Pest megye
2012. ápr. 25.  - 18:50
Blizzard RXK Race 1x Használt síléc  
Hogyan helyezheti előre hirdetését
Budapest, VIII. kerület
Magyarország Budapest
2012. ápr. 21.  - 11:02
Eladó karcos- használt Fischer RC-4 síléc Tyrolia kötéssel. 2000 ft  
Hogyan helyezheti előre hirdetését
6
Budapest, XIV. Kerület
Budapest Magyarország
2012. ápr. 20.  - 23:35
Eladó a képeken látható 1 pár síléc,síbottal! Nincs leharcolva,jó állapotú és jó minőségű a cucc! 2 méter hosszúak a lécek! …  
Hogyan helyezheti előre hirdetését
2
Tapolca
Veszprém megye Magyarország
2012. ápr. 20.  - 19:27
Head C220, Agress sílécek eladók! + Ajándék síkesztyű! A 2 pár síléc párban elvihető! Kb. …  
Hogyan helyezheti előre hirdetését
3
Budapest
Magyarország
2012. ápr. 13.  - 13:09
Az Elan Black Magic   egy sokoldalú síléc magabiztos tudással rendelkező hölgyek részére. Remek éltartás, könnyű kezelhetőség jellemzi. WaveFlex …  
Hogyan helyezheti előre hirdetését
Sényő
Magyarország Szabolcs-Szatmár-Bereg megye
2012. ápr. 13.  - 10:03
2db Hagyományos síléc eladó marker kötéssel kitünő állapotú! 15eft/db.Érdeklődni a megadott …  
Hogyan helyezheti előre hirdetését
Budapest
Magyarország
2012. ápr. 09.  - 12:48
Használt sílécek olcsón eladóak!!! Head Carve10 (+kötés,bot) 170cm 10000Ft Blizzard XCr (+kötés,bot) 165cm 5000Ft Blizzard V-Matic (kötéssel) 170cm 3000Ft Elan MBS …  
Hogyan helyezheti előre hirdetését
4
Fót
Magyarország Pest megye
2012. ápr. 04.  - 18:54
 Sítanulás 2 nap !!!!!!!!!!!!,párom nulláról 2 nap alatt megtanult vele síelni,mivel könnyű elforditani nem kell hóekézni a végtelenségig.Haladóknak is nagyon …  
Hogyan helyezheti előre hirdetését
5
Budapest
Magyarország
2012. márc. 27.  - 08:39
Eladó mélyen ár alatt  jó állapotu sí lécek prófi kötéssel 195 Cm. Atomic …  
Hogyan helyezheti előre hirdetését
5
Budapest
Magyarország
2012. márc. 27.  - 08:37
Eladó jó állapotu sí lécek Kneissl prófi egy mozdulatal állitható kötéssel 8000 …  
Hogyan helyezheti előre hirdetését
9
Budapest, X. kerület
Budapest Magyarország
2012. márc. 26.  - 20:43
Atomic 6-18 Carvy Carving siléc 180cm-es Rad-19,6,Tyrolia kötéssel 10.000,-Ft Head Cyber C110 CarvingFrameTechn siléc, Rad-15,6 170cm-es Marker kötéssel 10.000,-Ft Head Cyber X10 ezüst carving siléc …  
Hogyan helyezheti előre hirdetését
4
Komárom
Komárom-Esztergom megye Magyarország
2012. márc. 19.  - 12:32
ÚJSZERŰ, GARANTÁLTAN KARC MENTES 100-AS SÍLÉC KÖTÉSSEL ELADÓ!!! FRISSEN ÉLEZVE!!! NEM KELL RÁ EGYBŐL KÖLTENI. TÖLTVE , ÉLEZVE EDDIG MÉG NEM VOLT, 2 ÉVES …  
Hogyan helyezheti előre hirdetését
4
Budapest, XII. kerület
Budapest Magyarország
2012. márc. 18.  - 21:40
Eladó használt Freeride/Freestyle sílécek. Kérésre e-mailben küldök listát. BP. XII.ker. E-mail: …  
Hogyan helyezheti előre hirdetését
3
Budapest, XII. kerület
Budapest Magyarország
2012. márc. 18.  - 21:38
Használt sílécek eladók. 157-186cm. Kérésre e-mailben küldök listát. BP. XII.ker. E-mail: …  
Hogyan helyezheti előre hirdetését
3
Budapest, VIII. kerület
Magyarország Budapest
2012. márc. 18.  - 08:49
Tisztelt Érdeklődő! Eladó sorba került komplett sífelszerelésem. Síléc kötéssel,síbot, sízsák! Az ár IRÁNYÁR! CSERE is érd ekel vadonat …  
Hogyan helyezheti előre hirdetését
9
Balassagyarmat
Magyarország Nógrád megye
2012. márc. 13.  - 14:00
Eladó a képeken látható Atomic Metron B5i 2008/2009 profi síléc. 2 szezont (2 x 10 nap) használt újszerű állapotban! Léc adatok: 131 - 76 - 114,5 Hossz: 162cm. Radius: 11 …  
Hogyan helyezheti előre hirdetését
5
Cegléd
Magyarország Pest megye
2012. márc. 13.  - 08:16
Használt, jó állapotú, nem kölcsönzős carving sílécek 80-180 cm-ig 12-25000 Ft-os áron eladók! Megtekinthetők Cegléden, illetve előre megbeszélt időpontban …  
Hogyan helyezheti előre hirdetését
4
Tolna megye
Magyarország
2012. márc. 09.  - 09:41
Kiválló állapotú hibátlan kötéses 160-170-es carving lécpárok már 8 ezer ft/pár ártól 80-85%-os talpakkal éles kantnikkal, továbbá …  
Hogyan helyezheti előre hirdetését
3
Budapest, XIII. kerület
Budapest Magyarország
2012. márc. 07.  - 15:09
Eladó egy 2002-es Rossignol T Power 9S salomon s850 spheric kötéssel és komperdell 130 (52") síbotokkal.   Eladó még ezenkivül síruha …  
Hogyan helyezheti előre hirdetését
4
Budapest
Magyarország
2012. márc. 07.  - 10:48
Eladó egy használt, kifogástalan állapotú női KASTLE 170-es kompozit-üvegszál síléc SOLOMON …  
Hogyan helyezheti előre hirdetését
5
Budapest, VI. kerület
Budapest Magyarország
2012. márc. 04.  - 11:11
Eladó a képen látható siléc, teljesen karcmentes, megkimélt állapotban, összesen 4 idényt volt sielve ( 5 napokat)   Talpa minden része teljesen ép és karcmentes, …  
Hogyan helyezheti előre hirdetését
3
Budapest
Magyarország
2012. márc. 02.  - 13:00
Fisher Cap Tec 180cm es Tyrolia 650 Kötéssel Megkimélt Állapotban Olcsón Eladó Ár: 7eFt T:  …  
Hogyan helyezheti előre hirdetését
3
Budapest
Magyarország
2012. febr. 27.  - 19:24
Kitűnő állapotú síléc Tyrolia kőtéssel.   Tel:06/20/272-83-63  
Hogyan helyezheti előre hirdetését
5
Rétság
Magyarország Nógrád megye
2012. febr. 26.  - 17:52
Eladó 2db használt  síléc! A 2 léc együtt 10.000 Ft.  
Jelmagyarázat: Újsághirdetés Előre helyezés
Az Expressz.hu ingyenesen elérhető szolgáltatása e-mailben értesíti regisztrált felhasználóit az újonnan feladott hirdetésekről. Súgó Új hirdetésfigyelő létrehozása a beállított paraméterek alapján