Címlap » Magyarország  » Sport, sporteszköz, sportruházat   » Snowboard 
48 apróhirdetés



Snowboard

Hirdessen ebben a rovatban
48Találatok száma

Hogyan helyezheti előre hirdetését
Hévíz
Magyarország Zala megye
tegnap  - 14:31
Frissen szervizelt,jó állapotú alig használt snowboardomat eladnám kihasználatlanság miatt!  
Hogyan helyezheti előre hirdetését
4
Maglód
Magyarország Pest megye
2012. máj. 18.  - 11:34
Eladó xl-es méretű nagyon szép állapotú,nem sokat hordott férfi fundango téli sí kabát.A kapucnija elkeveredett de anélkül is hordható,így van kialakítva …  
Hogyan helyezheti előre hirdetését
Budapest
Magyarország
2012. máj. 07.  - 15:01
Fundango M-es szürke kabát eladó 15000-ért. Anyag:100% poliészter Színe:szürke-sötétszürkeStílus:Casual  Minta:Minta nélküli  Fundango snowboard kabát, …  
Hogyan helyezheti előre hirdetését
Budapest
Magyarország
2012. máj. 07.  - 14:45
Eredeti női Explora lélegző snowboardnadrág eladó. Mérete: M-es. Színe: szürkésfehér. Dripex lélegző anyagból. A derekán állítható …  
Hogyan helyezheti előre hirdetését
Budapest
Magyarország
2012. máj. 07.  - 14:29
40-41-es Flow márkájú, használt, fűzős snowboard cipő eladó. Színe: kék-fehér.  
Hogyan helyezheti előre hirdetését
Budapest
Magyarország
2012. máj. 07.  - 14:22
38/39-es Burton női snowboard cipő szép, megkímélt állapotban eladó. Színe: fehér-zöld.  Ára: …  
Hogyan helyezheti előre hirdetését
7
Budapest, XXIII. kerület
Budapest Magyarország
2012. máj. 03.  - 11:42
Jó technikai állapotú, nagyon puha cipő. A karcolások a felvonóra várakozás "séta" nyomai. Jól szellőző, nagyon kényelmes. Infó: sajban.gergely@gmail.com …  
Hogyan helyezheti előre hirdetését
5
Budapest, XXIII. kerület
Budapest Magyarország
2012. máj. 03.  - 11:34
Egyszer használt teljesen hibátlan, nem karcos nem szakadt, semmiféle sérülés nem található rajta. Hibátlan, dobozában. Mérettáblázat a képeken. …  
Hogyan helyezheti előre hirdetését
4
Budapest
Magyarország
2012. máj. 02.  - 10:02
Eladó alig használt boardom. Apró észrevehetetlen sérülés az elején kb 1-2cm. 3eve vettem 4szer volt a labamon... azota kinottem...   Érdeklődni emailen: sz.barbika@freemail.hu vagy …  
Hogyan helyezheti előre hirdetését
Budapest, XIII. kerület
Budapest Magyarország
2012. ápr. 27.  - 08:14
Ajándék snowboard-sisakomat mérete miatt eladnám. Egyszer sem volt használva. M, 57-58 méret. Matt fekete színben. Szemüvegtartó pántja és kivehető bélése van! …  
Hogyan helyezheti előre hirdetését
5
Debrecen
Hajdú-Bihar megye Magyarország
2012. ápr. 25.  - 16:10
Eladó egy egyszer használt 34-es méretű női snowboard dzseki. 3000 g/nm/24h-ig légáteresztő, 3000 mm vízoszlopig vízálló.Légáteresztő, szélálló …  
Hogyan helyezheti előre hirdetését
Pest megye
Magyarország
2012. ápr. 25.  - 10:52
eladó techno-pro snowboard cipő alig használt szép állapotban 42-43 méretben 2 pár, db-ja 5.000ft.posta is …  
Hogyan helyezheti előre hirdetését
9
Miskolc
Magyarország Borsod-Abaúj-Zemplén megye
2012. ápr. 21.  - 17:07
Eladó a képeken látható Burton 152 cm-es lap (rajta matricák és csúszásgátló), Burton freestyle kötéssel vagy anélkül. Ugyanitt 39-es Burton Mink fekete …  
Hogyan helyezheti előre hirdetését
Vecsés
Magyarország Pest megye
2012. ápr. 12.  - 19:03
Eladó használt, de nagyon jó állapotban lévő snowboard deszka kötéssel Deszka: Nitro nova, 150 cm hosszú …  
Hogyan helyezheti előre hirdetését
3
Budapest, IX. kerület
Magyarország Budapest
2012. ápr. 01.  - 17:29
Eladó sí vagy snowboar nadrág 2 alkalommal volt hasznélva igazából nem használom ezért adom el. Méretei hossz lágyéktól mérve:74cm,  …  
Hogyan helyezheti előre hirdetését
4
Kecskemét
Magyarország Bács-Kiskun megye
2012. márc. 26.  - 20:00
Eladó a képeken látható Deeluxe snowboard bakancs. 44-es, 2 szezont használt, hibátlan állapot. érd.: …  
Hogyan helyezheti előre hirdetését
Dunaújváros
Magyarország Fejér megye
2012. márc. 21.  - 11:25
Eladó a képen látható Oakley O Frame snowboard szemüveg, piros színben, szivacs kerettel.  
Hogyan helyezheti előre hirdetését
6
Dunaújváros
Magyarország Fejér megye
2012. márc. 21.  - 11:22
Eladó Firefly sötétbarna női sí/snowboardos nadrág, M-es méretben. Mindössze néhány napot volt rajtam, kiváló állaptoban van. Meleg és jól szellőző …  
Hogyan helyezheti előre hirdetését
5
Dunaújváros
Magyarország Fejér megye
2012. márc. 21.  - 11:12
Eladó a képeken látható Burton ak világosszürke (libatollal töltött) női tollkabát. Kisebb L-es vagy M-es méretnek felel meg.  Jellemzők: kapucni (nem levehető), …  
Hogyan helyezheti előre hirdetését
Pest megye
Magyarország
2012. márc. 19.  - 15:19
Burton Punch,Dominant 2011-es, lap,kötés,cipő Karc mentes Burton Punch 145cm lap 32000Ft,Burton Custom kötés 16000 , Burton Dominant 156cm lap:38000Ft,Burton Motto cipő:20000Ft A …  
Hogyan helyezheti előre hirdetését
Pest megye
Magyarország
2012. márc. 19.  - 15:11
Burton családi snowboard szett. A lapok szép állapotúak,és waxolva vannak! Lap:90-165cm 10-20000FT,kötés 7-16000Ft,bakancs:10-18000Ft,Igény esetén oktatásban is tudok …  
Hogyan helyezheti előre hirdetését
Budapest, V. kerület
Budapest Magyarország
2012. márc. 11.  - 12:35
Egy szezont használt Anon Helix Non mirror sí/snowboardszemüveg karcmentes lencsével eladó 5,900Ft-ért! …  
Hogyan helyezheti előre hirdetését
Tolna megye
Magyarország
2012. márc. 09.  - 09:52
Eladó egy 150-es Niedecker Predator SS alpin deszka szép megkímélt állapotban rajta lévő állítható fém kemény kötéspárral, és hozzá …  
Hogyan helyezheti előre hirdetését
4
Balassagyarmat
Magyarország Nógrád megye
2012. márc. 03.  - 17:03
Élénksárga snowboard dzseki kiváló állapotba eladó.  
Hogyan helyezheti előre hirdetését
4
Nyíregyháza
Magyarország Szabolcs-Szatmár-Bereg megye
2012. febr. 28.  - 17:23
Eladó egy új Fekete Firefly C20 snowboard bakancs 44 es méretben.  
Hogyan helyezheti előre hirdetését
4
Nagykőrös
Magyarország Pest megye
2012. febr. 19.  - 23:45
Eladó egy használt,de jó állapotú Limited4you snowboard deszka kötéssel.Jól siklik ,csak csatolni kell …  
Hogyan helyezheti előre hirdetését
6
Kecskemét
Magyarország Bács-Kiskun megye
2012. febr. 17.  - 09:30
Ez egy  44-es Burton snowboard step in bakancs + hozzátartozó kötés – jó állapotban. A kötésen van egy kapocs, melynek segítségével könnyedén …  
Hogyan helyezheti előre hirdetését
Veszprém megye
Magyarország
2012. febr. 15.  - 08:07
NIDECKER Stardust 139 handmade snowboard Fritschi kötéssel gyári tokkal alig használt szép állapotban.  
Hogyan helyezheti előre hirdetését
4
Eger
Heves megye Magyarország
2012. febr. 06.  - 20:42
Eladó egy 42-es méretű Ride Orion Snowboard bakancs. Ir ár: 15.900 Ft Teljesen új állapotú. A tavalyi szezonban a gyerek 4 napot használta. Mostanra kinőtte. Ha megveszi valaki nem kell …  
Hogyan helyezheti előre hirdetését
3
Nyíregyháza
Magyarország Szabolcs-Szatmár-Bereg megye
2012. jan. 31.  - 19:36
Burton Snowboard dzseki külön hordható polár béléssel original állapotban eladó. Új ára: 260 …  
Jelmagyarázat: Újsághirdetés Előre helyezés
Az Expressz.hu ingyenesen elérhető szolgáltatása e-mailben értesíti regisztrált felhasználóit az újonnan feladott hirdetésekről. Súgó Új hirdetésfigyelő létrehozása a beállított paraméterek alapján
 
 
 
 
 
 
 
Ajánlott rovatok: